KALİTELİ YAPILARIN GÜVENLİ ADRESİ

İK

BİZİMLE ÇALIŞMAK İÇİN LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ

Ünsal Group’a iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki formu doldurabilir veya öz geçmişinizi info@unsalgroup.com adresine gönderebilirsiniz. Ayrıca Başvurunuz bize ulaştığında aday havuzumuza alınır ve aranan özellikler ile niteliklerinizin örtüşmesi durumunda sizinle iletişime geçilir. Yapmış olduğunuz başvurular, sadece Ünsal Group İnsan Kaynakları tarafından incelenecek olup, tüm başvurular gizlilik esası çerçevesinde değerlendirilecektir.
Hızla büyüyen, yenilikçi ve dinamik kadrosu ile Ünsal Group her pozisyonda iş imkânı ve kariyer fırsatı sunmaktadır.
Genel Başvuru için aşağıdaki formu doldurunuz.

  İsim Soyisim

  Email

  Telefon Numarası

  Yüklenecek Dosya

  Açıklama

  Sayın Mevaşehir Sakinlerimiz;

  Fore kazıkların en önemli görevlerinden biri zemini ve akabinde zemin üzerindeki yapıyı korumaktır. Fore kazık sistemi sayesinde bina daha sağlam bir zemine oturtulmuş olur. Yapının yükleri bu sağlam zemin sayesinde taşınır hale gelmektedir. Yüzey üzerine konumlandırılmış olan drenaj sistemi ile fore kazıkların görevini daha iyi yerine getirmesi sağlanmıştır. Radye temel “bir yapıyı yeraltı sularının çalışmasına karşı koruyan kaplama” anlamına gelmektedir.

  Radye temel, yükün zemine düzgün bir şekilde dağılmasını sağlar. Bunu gerçekleştirerek taşıma kapasitesi düşük olan zemin birim gerilmesine daha az yük verilmiş ve böylece mümkün olduğu kadar oturmaların önüne geçilmiş olur. Radye temel depreme karşı büyük bir avantaj sağlamaktadır. Radye temel deprem anında yapıyla birlikte hareket eder ve yapıda hasar oluşmasını büyük ölçüde engellemektedir.

  Mevaşehir’de bulunan tüm bloklarımızın temeli fore kazık üzerine radye temeldir. Fore kazıklı ve radye temelli yapılarda sıvılaşma etkisinin olmadığı görülmektedir.

  Depreme dayanıklı olan sitemizde; Tüm Mevaşehir Ailesine güven içerisinde sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam dilerim.

   

  Orhan ÜNSAL

  Ünsal Group Yönetim Kurulu Başkanı